המוצרים שלנו

ניהול קונסרבטוריונים ומרכזי מוזיקה

מערכת ניהול פנימיות ומוסדות חינוך

מערכת ניהול אירועים

מערכת ניהול פנימיות ומוסדות חינוך, נותנת מגוון אפשרויות לניהול הפעילות הפדגוגית והחברתית של המוסד החינוכי / פנימיה. המערכת מאפשרת מעקב רצוף וממוקד אחר כל חניך בכל ההיבטים החינוכיים והתפקודיים הכוללים בין השאר פגישות ייעוץ, פעילות פנאי, טיפול תרופתי (במידת הצורך) ועוד. המערכת מנפקת דוחות תקופתיים על פי דרישה.
מערכת ניהול אירועים,בשגרה וחירום מאפשרת שליטה וניהול של מסד נתונים מרובה מקורות ומרובה משתמשים הכולל את כל פעילויות האירוע עצמו כמו גם את פעילות הגופים הקשורים לאירוע בעקיפין או במישרין (משטרה, כוחות כיבוי והצלה, מד"א ומידע תחבורתי). המערכת מאפשרת שליחת הודעות, דוא"ל, הפצת מידע אינטרנטי ושליחת מידע לאפליקציות מותאמות (יישומונים). המערכת מתאימה לניהול אירועי תרבות וספורט, אירועי חירום ברשויות מקומיות וארגונים.
מערכת ניהול קונסרבטוריונים ומרכזי מוזיקה נועדה לתת מענה לדרישות הולכות ומתפתחות של הפעילות המוזיקאלית- חינוכית בתוך בית הספר (בית ספר מנגן) ומחוצה לו (הקונסרבטוריון). המערכת מתעדת כל שיעור בהיבט האדמיניסטרטיבי (נוכחות וכד') ובהיבט הפדגוגי (חומר הלימוד וקצב ההתקדמות). המערכת מנהלת את הפעילות הכספית של הקונסרבטוריון, שעות הוראה, הוצאות נסיעה וכד', את אינוונטר כל הנגינה. ניתן לנהל במערכת את האירועים המוסיקאליים (קונצרטים, רסיטלים ועוד) וגם את מערך ההסעות (במידה וקיים).

מערכת ניהול קהילות

מערכת הודעות מבוזרת

מערכת ניהול ארגונים

מערכת ניהול קהילות נבנתה בעקבות השינוי המתרחש לנגד עינינו באופן בו מתחמים עירוניים (שכונות, קבוצות גיל ובעלי עניין חברתי), הופכים לקהילות עצמאיות המנהלות פעילות שוטפת. מערכת ניהול קהילות מותאמת לצרכי כל קהילה ויש בה מגוון רחב של מידע לנהל (שיתוף נסיעות, מיומנויות ומקצועות נדרשים, תרחישים ופעולות בזמן חירום (שריפות, הצפות, מלחמה), ריכוז צרכים (אוכלוסייה מבוגרת ועוד). ניהול המידע ניתן לביצוע גם דרך אפליקציות מותאמות.
מערכת ההודעות המבוזרת, פותחה במיוחד עבור גורמים המעוניינים לפרסם הודעות מסוגים שונים במספר אתרי אינטרנט (ללא הגבלה במספר האתרים), לפי חלוקה אזורית, אוכלוסיית יעד, או תחום. המערכת מאפשרת לשתול בכל אתר (בהסכמה עם בעלי האתר), כתובת ייעודית של חלון הודעות (URL) ובה ניתן לפרסם את אותן ההודעות המיועדות לחלון המסוים. עריכת ההודעות ועיצובן, נעשית מן המערכת ומשך הופעת ההודעה (בימים ושעות), ניתן לתכנון מראש. 
מערכת ניהול מידע בארגונים, מיועדת לסוגים שונים של ארגונים ולמגוון רחב של צורות ניהול מידע בארגונים. סוגי ארגונים המנהלים פעילות עסקית של מועצות אזוריות ויישובים ( "משקי דן" וכיו"ב), מנהלים פעולות עסקיות ועבודות מול ספקים, נדרשים לסוג ניהול מידע בשונה מארגונים וולונטריים או ארגונים בעלי אופי פעילות מבצעית בשטח ("השומר החדש" ודומיו). כל מערכת אותה אנו בונים, ניתנת להתאמה מלאה על פי אופי הפעילות של כל ארגון וארגון.

מערכת הנגשת מידע מוניציפלי

מערכת ניהול מוני מים

הנגשת מידע מוניציפלי לתושב, באופן הקל והמהיר ביותר, הפכה לאחד האתגרים הגדולים בישראל. הרבה רשויות אינן מצליחות לספק שירות זה באופן מיטבי והתושב הולך לאיבוד בים המידע אליו הוא נחשף (רובו אגב אינו רלבנטי עבורו). מערכת הנגשת המידע לתושב, מאורגנת כארכיב המציף את המידע הרלבנטי לאחר פעולת סינון מתוחכמת ותוך שניות מספר (בדרך כלל עוד לפני סיום ההקלדה).
מערכת ניהול מוני מים מיועדת ליישובים בעלי אופי עצמאי (מושבים, קיבוצים ורשויות מקומיות). המערכת עוקבת אחר צריכת המים המתקבלת ממוני המים (דרך החברה שבבעלותה המונה), או בהזנה ידנית (גם דרך הטלפון הנייד). המערכת מספקת מידע לכל צרכן על צריכה יומית, שבועית, חודשית ושנתית (כולל תצוגה גרפית). ניתן לשקלל ולעדכן במערכת לכל צרכן את כלל ההטבות המגיעות לו (גיל, נכות וכד'), את אופי הצריכה (פרטי מסחרי) וכן להפיק את כל הדוחות הנדרשים, כולל שליחתם בדוא"ל מדי חודש.
לביקור באתר הדגמה

דברים שחשוב לדעת

  • כל המערכות של JXSET מצויידות במערכת הרשאות על פי רמת הרשאה המשתמש ובהתאם לדרישות הלקוח.
  • לכל המערכות מתבצע גיבוי מספר פעמים ביום.
  • המערכת מאפשרת ייבוא וייצוא של נתונים אל ומגיליונות אקסל. המערכת מאפשרת התאמה אישית לכל משתמש (גם בגיליונות משותפים).
  • השרתים המאחסנים את המערכות של JXSET הינם בעלי רמת האבטחה הנדרשת והמקובלת בעולם.
  • בכל מערכת ניתן להתקין ממשק שליחת אימיילים, מסרונים ופקסים.